Banesa në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 96.98 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Afër rrugës  Muharrem Fejza në Prishtinë,kemi për shitje banesën  3+1 ,në ndërtim e sipër ku pritet të përfundojë në dhjetor të 2022.

Banesa ka një sipërfaqe prej 96,98 m²,dhe ndodhet në katin e 4 të objektit,me orjentim lindje.

Banesa përbëhet nga :

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë

Tri dhoma gjumi

Dy banjo dhe ballkoni

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronar të banesës.

Për më shumë informata na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona .

TEL:+383/049 507 502

+383/046 507 502

WEB:www.zekagroup.info

EMAIL:info@zekagroup.info

Zyeret tona :

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]