Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 67.5 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2015

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 tek Besi Regllazh në Fushë Kosovë,e pozicjonuar nga jugu ku thuaje tërë diten ke dritë të bollëshme dhe diell.

Ndodhet në katin e 6-të,banimit me sipërfaqe totale 67.5 m².

Orgonizimi:Qëndrimi ditor&Kuzhina dhe me dalje në ballkon, 2 dhoma gjumi,1 banjo&wc dhe koridori.

Banesa është e gatëshme për banim dhe shitet ashtu siq shihet në fotografi si dhe posdon fletën poseduse.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës,natyrisht me termin paraprak.

Informatat:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1-N8
Ulpianë-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]