Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 108.5 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën në Fushë Kosovë në rrugën Amir Elmazi, jo largë Shkollës Fillore Mihail Grameno.
Banesa gjindet në katin e 5-të me sipërfaqe 108,5 m², me pamje nga Veri-Lindja
Banesa ëshë e gatëshme për banim në vitin 2023

Banesa orgonizohet në:
Qëndrimi ditor& Kuzhina
Tri dhoma gjumi
Dy banjo me wc depo dhe ballkoni

INFORMATAT:
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Për më shumë rreth nesh:
www.zekagroup.info

Zyret tona:
Ulpiana D 6 H 45
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]