Banesa në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 110.51 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofron banesën në Fushe Kosove-Bresje, në katin e 7-të me sipërfaqe totale 110.51 m².

Banesa është e gatëshme për banim.

Banesa orgonizohet:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon .

Tri dhoma gjumi

Dy banjo dhe një depo

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]