Shiko:
Tipar i pronës: Dhoma e Kinemasë Fshijë
Shtëpi në Emshir-Prishtinë Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Viti i ndërtimit - - Hapsira - -

Shtëpija gjindet në Emshir në Prishtinë në një zonë të qetë, e ndêrtuar me një stil të bukur. Shtêpija ka 440 metra e ndërtuar në 4 ari truall me oborrê. Shtëpija ka dy hymje dhe e ndarë në 3 kate,d.m.th.përdhesa dhe kati i parë janê banim,ndërsa podrumi bazhke me garazhë. Shtêpija ka nxemje qendrore,sistem tê ujtë nga pusi vetanak dhe i ka tê gjitha qka i duhen nje familje. Shtëpija êshtë tërsishtê e mobiluar dhe posedon fletën poseduse dhe e gatëshme për aktin notarijal Përdhesa: Qêndrimi ditorë+Kuzhina Dy dhoma gjumi Dy banjo tê ndara Terasë të mbuluar Kati 1: Qëndrimi…

Shiko detajet
Zeka Group ofron shtëpi me qira ne Prishtinë Prishtinë
Na kontaktoni per cmime

View details Viti i ndërtimit - - Hapsira - -

Shtepia në rrugen Idrz Gjilani në Prishtinë,ipet me qira me qmim sipas marrëveshjes. Shtpia përbehet: Qëndrimi ditor Kuzhina 5 dhoma gjumi 3 banjo Një sallë e madhe në nënkulum Ballkona jan dy Oborrë Podrumi&Garazha Për më shume infomacjone +(383)04531931 +(383)04831931 www.zekagroup.info Ose na vizitoni në zyret tona në Prishtinë Bulevardi Bill Clinton Dardani

Shiko detajet