Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 97.2 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet banesa në Prishtinë

Nëse ëndrrat tuaja jan vështirë ,për tu bëre realitet?
Atehere ne Zeka Group-Patundshmëri,e realizojmë ëndrren tuaj ….

Sot prezentojmë banesen në Prishtinë,në Velani 2/ mbi PARKUN E QYTETIT,banoret nga ky kompleks kan qasje të lehtë në qytet.

Banesa gjindet në katin e 6 dhe me 97.2 m² ofron komoditet dhe hapsirë të bollshme.
Objekti pritet të lëshohet në 3 muajt e ardhëshëm…

Pamje Lindje -Jug

Renditja e baneses:
Qëndrimi ditor&Kuzhina
2 Dhoma gjumi
2 Banjo&Terrasa&Depo
Banesa është pronë e kontraktorit të punëve në objektë.
Për më shumë informacjone na kontaktoni nëtelefonë,ose na vizitoni në ambijentet tona të punës.
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
www.zekagroup.info

Ulpiana D 6-H 45
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]